Ardex

Nedelejnahled

Společnost ARDEX je jedním s předních výrobců v oblasti vysoce kvalitní speciální stavební chemie. Jako středně velká rodinná firma již více než 65 let usilujeme o udržitelný růst a za naším úspěchem stojí naše firemní filosofie: kombinujeme nekompromisní kvalitu s neustálou inovací.

Inovace jsou dlouhodobým procesem s cílem nabídnout koncovému uživateli při jeho práci rozhodující technologický náskok a zároveň vysokou míru bezpečí. Pro produkty ARDEX je charakteristická vydatnost (nízká spotřeba), široké spektrum použití, jednoduchá zpracovatelnost a zároveň šetrnost vůči životnému prostředí.

S ARDIT Z8 vyvinuli naši technici první cementovou nivelační hmotu na evropském trhu. ARDURAPID 35 s ARDURAPID Efekt® byl v 70. letech první produkt na trhu s krystalickou vazbou vody a od této doby je možné vyrábět potěry s rychlým schnutím a rychlou návazností dalších prací.

Přednátěry, kontaktní můstky

Ať se jedná o stěnu, podlahu, strop nebo savý či nesavý podklad: ARDEX přednátěry a kontaktní můstky zaručují optimální základ pro následné práce. Vyznačují se extrémní schopností zatížení. Neobsahují ředidla. Chrání podlahoviny před vzlínající zbytkovou vlhkostí. Díky jejich univerzálnosti je Vaše volba vždy správná.

 

Podlahy, nivelační a opravné hmoty

Proč sklízí stěrky ARDEX takový úspěch není žádným tajemstvím. Za vším stojí revoluční ARDURAPID Efekt® , který spočívá v krystalické vazbě použité záměsové vody. Voda je plně přeměněna v krystaly a stává se součástí krystalické mřížky. Obrovskou výhodou vyplývající z tohoto efektu je zásadní úspora času a perfektní zpracovatelnost. ARDURAPID Efekt® umožňuje rychlý postup následných prací bez dlouhých přestávek. Proto jsou nivelační a opravné stěrky ARDEX vynikajícím pomocníkem při renovacích a výrobě podlah novostaveb.

 

Lepidla na podlahoviny a parkety

Požadujete-li u lepidel na podlahoviny a parkety optimální vlastnosti, jako je například přídržnost o kvalitě EC 1, jste u ARDEXu na správném místě. ARDEX vyvinul pro každý typ podlahoviny speciální produkty, ať už se jedná o mozaikové parkety, vlysy, koberce, linoleum, PVC apod.

      logo
     
Web:   http://www.ardex.cz
     
Popis:   Výrobce stavební chemie
 
853 Zobrazení - Vytvořeno: 25.3.2022 • naposledy editováno: 5.10.2023
Pomozte nám zvýšit dosah našich článků sdílením. Děkujeme.

Nepřehlédněte i naše další články,...

Když neschne beton, ale čas vás tlačí, máme na to řešení.

992 Zobrazení - Vytvořeno: 26.5.2022 • editováno: 14.7.2023

Podívejte se na realizaci vícevrstvé dřevěné podlahy v secesní vile s nutností uzavření zbytkové vlhkosti v podkladu. Při rekonstrukcích, novostavbách se realizační společnosti setkávají ...
číst více

Když máte popraskaný beton, lze ho sešít epoxidem.

1538 Zobrazení - Vytvořeno: 28.3.2022 • editováno: 27.9.2022

Když je potřeba opravit popraskaný cementový nebo anhydritový potěr, přichází na pomoc pryskyřice a také spony. Podklad se prořeže diamantovým kotoučem, vysaje, vloží se spony a proleje namíchanou ...
číst více

Realizace vícevrstvé dřevěné podlahy s velmi složitou přípravou podkladu.

1302 Zobrazení - Vytvořeno: 9.5.2022 • editováno: 26.5.2022

    ARDEX chemie k rukám podlaháře Při návštěvě podlaháře u zákazníka byla na podlaze silně poškozená laminátová podlaha, kterou klient požadoval vyměnit za 3-vrstvou lepenou ...
číst více

Komentáře