Kdo jsem?

Jmenuji se Josef Voborník, tvořím tyto webové stránky o podlahách. V roce 1994 mi byl vystaven živnostenský list na podlahařinu a od té doby se v tom méně nebo více, ale stále pohybuji. 

 Každá zakázka je zkušenost, hlavně zkušenost s lidmi, se kterými se setkávám a komunikuji denně. Na detailech záleží, dobrý je málo dobrý, a takhle to děláme 15 let, není to, co by měl zákazník slyšet. Vůbec v poslední době sleduji, že nejhorší věta řemeslníka je, takhle to dělám 20 let.

Materiály a technologie se neustále vyvíjí, jdou rychle dopředu.  Proto na svých zakázkách používám nasbírané zkušenosti opepřené nejnovějšími poznatky. Využívám nové technologie a nářadí. Jako podlahář - technik podlah, podlahářské chemie a prezident Cechu podlahářů ČR se dostávám do míst, a k řešení záludných zakázek, ke kterým se běžně většina podlahářů nedostane. 

Zkušenosti, které vstřebám, a uznám, že jsou dobré si nenechávám pro sebe. Dále je předávám formou školení vybraným podlahářům v ČR, kteří se chtějí také vzdělávat a být lepší. K tomu je nutné investovat do špičkového nářadí, které mi pomáhá zvládat náročné zakázky, kde detail hraje první housle.

Nehledejte u mě zakázky typu tisíce metrů čtverečních, developérské projekty, velké státní zakázky. Tyto realizace, kde je jediné kritérium cena mne nelákají a nebaví. Proto je rád přenechám ostatním.

Každá podlaha, kterou položím, má svůj příběh. A to doslova s do písmene. A pokud to příběh nemá, věřte, že se napíše. Pokládal vám jí totiž někdo, kdo má opravdu řemeslo rád, komu není jedno, co tam máte za podlahu, ale poradím a doporučím vám takovou podlahu, která bude ušitá právě pro vás a vaše potřeby. Dostanete takovou podlahu, která splní vaše očekávání. I když se vám nemusí na první pohled líbit, protože jste řešili design, zamilujete si jí, vybereme a položíme takovou podlahu, která na prvním místě bude funkční, bude se snadno udržovat, bude nadčasová a líbit se vám bude nakonec také. Dostanete podlahu, na které se budou psát vaše příběhy. 

Chcete se dozvědět více... a nebo si poslechněte rozhovor