Kompozitní vinylová podlaha COREtec bezstarostně na celý život

Podlaha je prostorově nejrozsáhlejším nábytkem jaký si do bytu nebo domu dokážeme nainstalovat.

Aby tvořila pevný a kvalitní základ celého bydlení, její výběr by měl patřit k tomu nejpreciznějšímu.

V mnoha případech je součástí bydlení po dlouhé roky, proto je důležité najít podlahu, která zvládne všechny nástrahy běžného života! Přesně taková je budoucí generace prémiových vinylových podlah pro zdravé bydlení a navíc s doživotní garancí.

Co znamená, když mluvíme o budoucí generaci podlah?

COREtec vinylové podlahy jsou přím futuristické a jejich vlastnosti Vás přesvědčí o tom, že investovat

do kvality se vyplatí!

Při navrhování prémiových podlah bylo cílem vytáhnout ty nejlepší vlastnosti kvalitních materiálů, spojit je a dosáhnout nejvyšší možnou odolnost, životnost a zároveň designové provedení. Inspirací byly často kladené otázky zákazníků, kteří hledají ideální řešení pro jejich domov. Jednoduchá instalace, údržba a kvalitní provedení ukryté v podlahách COEtec dnes splňuje ty nejnáročnější představy a nároky na bydlení, jaké si jen umíte představit. Co to zahrnuje?

 

Jestli jste už slyšeli, že vinylové podlahy COREtec jsou voděodolné, slyšeli jste správně! Podlahy COREtec jsou 100% voděodolné. Jak je to možné? Jsou složené z 50% kamene a 50% virgin vinylu.

Kolekce PROplus obsahuje 70% kamene a kolekce CERAtouch dokonce 100% kamene.

SLOŽENÍ  je základním prvkem, který dokáže odlišit kvalitu.

To je i jeden z důvodů proč jsou vinylové podlahy vhodné do vstupních částí, na schody, ale i do koupelny a do sprchy. Voděodolná vrchní vrstva podlahy zabrání proniknutí vody do ostatních vrstev podlahy. Vzhled dlažby a poloviční hmotnost činí z vinylových podlah volbu číslo 1.

Chtěli byste použít jeden druh podlahy do všech místností bez přechodových lišt a kombinování barev? Žádný problém!

Až 400 m2 bez jediné přechodové lišty ulehčí pokládku a sjednotí design v celém bytě nebo domě.

Právě tato výhoda otevírá nové možnosti pokládání vinylové podlahy do otevřených prostor provozů jako např. autosalony, prodejny, výrobní haly apod.

Montáž vinylové podlahy COREtec

Součástí COREtec vinylové podlahy je přírodní korková podložka, která dokáže zvládnout nerovnosti až 4 mm na 2 bm. Není potřeba vylévat nivelizační hmotou ani žádným jiným způsobem přizpůsobovat povrch. Montáž je možná přímo na beton nebo anhydrid.

Montáž zvládne opravdu každý. Systém CLICK na všech stranách lamely nabízí opravdu jednoduchý způsob instalace. Stačí 1 den a Vaše nová vinylová podlaha bude tam kde jste si ji vysnili.

Aby byl Váš interiér dokonalý, k vinylovým podlahám si v dekoru jednoduše doplníte i originální doplňky.¨

Myslíme na všechno a proces výběru podlahy se snažíme zjednodušit, aby jste si Vy naši zákazníci nákup tak důležité součásti interiéru naplno užili a rozhodli se správně. Pro ještě lepší představivost Vám dokážeme přiblížit Váš výběr ve vizualizaci. Kvalitní výběr podlahy oceníte hned po tom jak se po ni projdete. To Vám garantujeme!

 

 

Z naší nabídky si vybere opravdu každý!

Určitě si vyhraďte dostatek času na výběr. Více než 200 dekorů k nerozeznání od dřeva nebo dlažby dá zabrat i těm největším nákupním maniakům.

Kvalitní produkty pro zdravější interiér – to je naše parketa! 

 

401 Zobrazení - Vytvořeno: 22.9.2022 • naposledy editováno: 5.10.2022
Pomozte nám zvýšit dosah našich článků sdílením. Děkujeme.

Nepřehlédněte i naše další články,...

Kompozitní vinylová podlaha COREtec bezstarostně na celý život

401 Zobrazení - Vytvořeno: 22.9.2022 • editováno: 5.10.2022

Podlaha je prostorově nejrozsáhlejším nábytkem jaký si do bytu nebo domu dokážeme nainstalovat. Aby tvořila pevný a kvalitní základ celého bydlení, její výběr by měl patřit k tomu nejpreciznějšímu. V mnoha ...
číst více

Podlahy Coretec

545 Zobrazení - Vytvořeno: 19.2.2022 • editováno: 19.2.2022

Podlahy Coretec Showroom ČR Najdete nás kousek od Prahy vedle dálnice D11 v obci Nehvizdy, ul. Okružní 1118,    
číst více

Vinylová podlaha do celého domu. Do sprchy i na schody!

406 Zobrazení - Vytvořeno: 27.10.2022 • editováno: 4.11.2022

Dnešní svět novodobých technologií a neomezených možností nám přináší vymoženosti o kterých by se nám před pár lety ani nezdálo. Vlastnosti materiálů, textura, struktura, dekor, to vše jsou rozhodující ...
číst více

Komentáře